SKAB, gustaviansk stil, 19./20. århundrede.

427984. SKAB, gustaviansk stil, 19./20. århundrede.

Med to skuffer på indersiden.
Længde 120 bredde 47 højde 99 cm.

Slitage, senere ommaling, renoveret, suppleret, pletter, maske tung. Nøgle er tilgængelig, men kræver, sandsynligvis ikke original nøgle.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Med to skuffer på indersiden.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.523