HERMAN HÄGG. Skitseblok, signeret og dateret 1907.

4279319. HERMAN HÄGG. Skitseblok, signeret og dateret 1907.

Ca. 12x18 cm.

Brugs- og aldersrelateret slid, løse klinger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 12x18 cm.

Antal besøg: 159