MANTELUR, ÆSTETISK BEVÆGELSE, SKIFER, 1800-TALLET.

4274258. MANTELUR, ÆSTETISK BEVÆGELSE, SKIFER, 1800-TALLET.

Med forgyldt fremhævet udskåret dekoration og emalje urskive.

33,5 cm x 15 cm x 25,5 cm.

Mangler den ene hånd, chip til glas, mindre chips til marmor.

Få foretaget en gratis vurdering!

33,5 cm x 15 cm x 25,5 cm.

Antal besøg: 163