SEPP HAPP (1912-?). Robin med kirsebærblomstgren.

4270641. SEPP HAPP (1912-?). Robin med kirsebærblomstgren.

Sepp Happ (1912-?), rødhinde med kirsebærblomstgren, olie på panel, signeret, ca. 30 x 24 cm, med ramme ca. 42 x 36 cm.

Mindre tegn på slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre tegn på slid.

Antal besøg: 262