DOLKE, 3 stk., formentlig Nordafrika, 1900-tallet.

426921. DOLKE, 3 stk., formentlig Nordafrika, 1900-tallet.

Længde inkl. ski ca 43 - 46 cm.

Slitage og skader, en dolk mangler skede, dele mangler/mindre kniv til skede mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.228