BORDLAMPE, industrielt design, Kandem, Tyskland.

426908. BORDLAMPE, industrielt design, Kandem, Tyskland.

Sortlakeret plade, højde ca 50 cm.

Slitage, skader, montering mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.332