Gulvspejl, messing, 20. århundrede.

4262941. Gulvspejl, messing, 20. århundrede.

Total højde ca. 150, bredde 60 cm.
Spejlglas ca. 120 x 38 cm.

Brugsslitage, tanlupen. Stativet lidt ustabilt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Spejlglas ca. 120 x 38 cm.

Antal besøg: 679