LISA RINNEVUO. Figurkomposition, farvelitografi, signeret.

4261856. LISA RINNEVUO. Figurkomposition, farvelitografi, signeret.

Signeret „Tak for alt det sjove, Lisa Rinnevuo“

Billeddimensioner: 38 x 31 cm.

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Lisa Rinnevuo (Født 1972)

Tema

Formstad's Prints

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Lisa Rinnevuo (Født 1972)

Tema

Formstad's Prints

Antal besøg: 423