TREDELT SUITE I FRANSK STIL (3).

4258852. TREDELT SUITE I FRANSK STIL (3).

Bestående af tre siddepladser og to lænestole, med gul stiliseret bladbetræk, hævet på hvide bladudskårne rullede ben, sofaen 190 cm bred, 84 cm høj, 90 cm dyb ca. (3).

Noget gnidning, ridser og skrammer på arme og ben.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 184