Kommode, almue, 1800-tallet.

Kommode, almue, 1800-tallet.
425769. Kommode, almue, 1800-tallet.

Med fem skuffer. Længde 110,5 bredde 44 højde 101 cm.

Slitage, skader, reparationer, masketunge, knækket skive. Nederste front mangler. Der mangler en lås. Trim mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.511