42500. Sæt , 12 dele, inklusive Ulrica Hydman-Vallien.
Bestående af blandt andet: Vas Ulrica Hydman-Vallien.
Lysestager 1 par orrefors.
Glasskål på metalstativ, Skultuna.
Højde 4 - 22 cm.
Gravering på stativ Skultuna. Brugsslitage, lejlighedsvise ridser.