SPEJL, forgyldt, Neo-Rococo, 1850'erne.

4249196. SPEJL, forgyldt, Neo-Rococo, 1850'erne.

Rektangulær form, kronet med acanthus og roccais, der slutter med acanthus. Ramme med blomsterindretning samt roccas. højde ca. 90 og bredde 78 cm.

Nogle overfladeslid, revner, reparationer, dele af finishen mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 219