Kommode, med stenplade, Louis XV-stil, 20. århundrede.

42477. Kommode, med stenplade, Louis XV-stil, 20. århundrede.

Længde 69, bredde 32, højde 65 cm.

Slid, beskadigelse; finerskader og beskadiget plade. Nøgle mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 664