GLASKUGL, troldeflyder og KOMPAS.

424498. GLASKUGL, troldeflyder og KOMPAS.

Kugle med stempel/dekoration af fisk. Højde ca 12 cm.

Slitage og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage og ridser.

Antal besøg: 1.176