FIGUR, porcelæn, Vicken Von Post, Rörstrand, signeret.

424482. FIGUR, porcelæn, Vicken Von Post, Rörstrand, signeret.

Højde ca 21,5 cm.

Lejlighedsvis mindre brugsspor.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 21,5 cm.

Antal besøg: 1.161