MATS ÅKERMAN. Togstation, pigmentprint, signeret nummereret 192/240, dateret 04.

4244376. MATS ÅKERMAN. Togstation, pigmentprint, signeret nummereret 192/240, dateret 04.

Billedmål ca. 38x50 cm, ramme 44x57 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Mats Åkerman (Født 1956)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Mats Åkerman (Født 1956)

Antal besøg: 177