KRIS, Java, Indonesien.

KRIS, Java, Indonesien.
4244100. KRIS, Java, Indonesien.

Lysskaft og kar i messing med indsatte farvede glasstykker. Beslag i skåret træ
Længde 53cm
Bladlængde 37cm.

Brugsslitage. Beslag limet til karret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 53cm
Bladlængde 37cm.

Antal besøg: 233