VASER 2 stk og SKÅL, glas, Ulf Johansson Sjöhyttan 1986-87.

42433. VASER 2 stk og SKÅL, glas, Ulf Johansson Sjöhyttan 1986-87.

Vase, blå og hvid, skilt Sjöhyttan 86 Ulf Johansson Sverige, højde ca. 22 cm.
Vase, blågrøn, skilt Sjöhyttan UJ 87, højde ca. 13 cm.
Skål, blåt og klart glas, skilt Sjöhyttan UJ 87, længde 12,5 højde 4,5 cm.

Brugsslitage. Enkelte ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage. Enkelte ridser.

Antal besøg: 1.621