NILS OLSON. AKVAREL, monogram signeret.

4242870. NILS OLSON. AKVAREL, monogram signeret.

Billedmål ca. 29 x 38 cm
Rammemål 47 x 57 cm.

Mindre gulfarvning på passpartout. Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedmål ca. 29 x 38 cm
Rammemål 47 x 57 cm.

Antal besøg: 156