4242223. MALER DES 19. JAHRHUNDERTS. Engelsk kamphane.
Uidentificeret kunstner, engelsk kamppik, olie på lærred, dårligt læseligt signeret „James Clark Se... „, ca. 51 x 61 cm, med ramme ca. 60 x 70 cm.
På steder med små retoucher, delvist med gnidning, bagside med en lille patch.