SKÆNK, "RY-25", Hans J Wegner, Ry Møbler, Danmark, 1959.

423979. SKÆNK, "RY-25", Hans J Wegner, Ry Møbler, Danmark, 1959.

Stemplet: Ry 16 sep 1959 Fremstillet i Danmark, længde 200, dybde 49, højde 78 cm.

Slitage, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser og mærker.

Antal besøg: 4.146