GLAS 3 dele, Lars Hellsten Skruf, Vicke Lindstrand Kosta og Nybro.

42379. GLAS 3 dele, Lars Hellsten Skruf, Vicke Lindstrand Kosta og Nybro.

Lysestage, Lars Hellsten Skrueskilt, højde ca. 17 cm.
Vase, Vicke Lindstrand Kosta skilt, søgræs, højde 18,5 cm.
Vase, Nybro skilt, dekoration af nøgen dame, højde ca. 20 cm.

Slitage, ridser, aflejringer. Kantstødt på vase Nybro.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.061