JOHN LUNDMARK. SPEJL, rokokostil, 20. århundrede.

4237003. JOHN LUNDMARK. SPEJL, rokokostil, 20. århundrede.

Stempel mærket og forsegling stemplet på bagsiden.
100 x 43 cm.

Brugsslitage, noget malingstab, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

100 x 43 cm.

Antal besøg: 194