HØJTTALER & SUBWOOFER, 3 stykker, Infinity.

4228076. HØJTTALER & SUBWOOFER, 3 stykker, Infinity.

2 stk. Infinity Minuette MPS højttaler ca.17,5x12 cm
1 stk. Infinity Subwoofer ca. 39 x 23,5 x 39 cm.

Brugsslitage, mærker. Netledning og tilslutningsledning mangler. Ikke funktionelt testet. Der ydes ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 262