4224553. WALASSE TING (1929-2010). Fire papegøjer.
Walasse Ting (1929-2010), Fire papegøjer, farvelitografi, 1990, signeret, dateret og nummereret, eksemplar 60/250, ca. 59 x 87 cm, indrammet bag passepartout og glas, med ramme ca. 92 x 121 cm.