ACCORD 2 Scandalli Italy og Hagström Graneso.

42238. ACCORD 2 Scandalli Italy og Hagström Graneso.

Rød og blå. kommer med en taske.

Slitage, skader, knapper mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 5.444