JAMES RIZZI (1950-2011). Taxa til to.

4222026. JAMES RIZZI (1950-2011). Taxa til to.

James Rizzi (1950-2011), Taxi for Two, 3D farvesilketryk, 2010, signeret og nummereret, dateret og med titlen i trykbæreren, eksemplar 6/350, ca. 6 x 9 cm, med displayramme ca. 23 x 27 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 325