Vandtønde, kobber, 20. århundrede.

4221733. Vandtønde, kobber, 20. århundrede.

Todelt lås med messingknap og håndtag.
Højde ca. 52, diameter 47 cm.

Brugsslitage. Buler. Noget snavs og pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 52, diameter 47 cm.

Antal besøg: 217