SPEJLAGENTUR, birk, 1930-40'erne.

42204. SPEJLAGENTUR, birk, 1930-40'erne.

Længde 102 cm, højde 161 cm, bredde 48 cm.

Ridser/slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ridser/slitage.

Antal besøg: 1.110