Påhængsmotor, Volvo Penta 39, 20. århundrede.

4218661. Påhængsmotor, Volvo Penta 39, 20. århundrede.

Volvo Penta, Nr. 032132938, Uppsala Sverige.
Højde 100 cm, mål 25 x 40 cm.

Revnet plastikdæksel, pletter, mærker, ridser, slid. Ikke funktionstestet, der gives ingen garantier.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 100 cm, mål 25 x 40 cm.

Antal besøg: 874