INGEMAR CALLENBERG. Abstrakt drage, olie på panel, signeret.

4218498. INGEMAR CALLENBERG. Abstrakt drage, olie på panel, signeret.

Rammemål: 109 x 84 cm.

Skader på rammen.

Tema

Formstad's Retro

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammemål: 109 x 84 cm.

Skader på rammen.

Tema

Formstad's Retro

Antal besøg: 234