RINGE 2 stk, 18 karat guld, den ene med diamant, 1900-tallet.

420934. RINGE 2 stk, 18 karat guld, den ene med diamant, 1900-tallet.

Ring, 18k guld med lille diamant, stemplet BEH Köping 1996, str. ca.18.
Ring, 18k guld med hvid sten, svensk import, str. ca 17,5.

Samlet vægt ca 3,0 gram.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Samlet vægt ca 3,0 gram.

Brugsslitage.

Antal besøg: 835