SKÅL, keramik, Margareta Hennix, Gustavsberg.

420371. SKÅL, keramik, Margareta Hennix, Gustavsberg.

Signeret med studiehånden. Diameter ca 30,5, højde ca 15,5 cm.

Slitage, pletter, mærker, mindre Kantstødt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 954