KTM, model 125cc, ca 1980, Østrig.

4200429. KTM, model 125cc, ca 1980, Østrig.

Registreringsnummer: uregistreret
Motortype: 1 cylinder, 125cc, 2T, KTM
Motor nummer: 0-5003870
Ramme nummer: 00618482
Produktionsår: ca. 1980
Måleposition: mangler
Oprindelsesland: Østrig
Andet: luftkølet.

Ikke startet på katalogiseringstidspunktet.
Brugsslitage med skader.
Plasthætter gulnede.
Motoren kører rundt.
Har stået stille i lang tid, anmeldelse/service er påkrævet.

Tema

Japanese icons meets European strength

Få foretaget en gratis vurdering!

Motor nummer: 0-5003870
Ramme nummer: 00618482
Produktionsår: ca. 1980
Måleposition: mangler
Oprindelsesland: Østrig
Andet: luftkølet.

Brugsslitage med skader.
Plasthætter gulnede.
Motoren kører rundt.

Tema

Antal besøg: 599