STEIFF BAMSE; 20. århundrede.

STEIFF BAMSE; 20. århundrede.
420030. STEIFF BAMSE; 20. århundrede.

Højde ca 21 cm.

Stor slitage og skader, repareret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 21 cm.

Antal besøg: 1.606