TELEGRAM OG POSTOGRAM, parti, 20. århundrede.

4196988. TELEGRAM OG POSTOGRAM, parti, 20. århundrede.

Permer fulde af telegrammer og postogrammer.
Forskellige løse telegrammer.
Om en bevægelig kasse fuld.

Varieret slitage, ikke fuldt afsluttet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Forskellige løse telegrammer.
Om en bevægelig kasse fuld.

Antal besøg: 372