VÆGLAMPER, 1 par, Empire stil, 20. århundrede.

41943. VÆGLAMPER, 1 par, Empire stil, 20. århundrede.

Til to stearinlys hver. Hængende med forskelligt udskårne prismer. Højde ca 43 cm.

Slitage, løse prismer medfølger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 632