HALSKÆDE, 18 karat guld, stemplet KFS, 1900-tallet.

418919. HALSKÆDE, 18 karat guld, stemplet KFS, 1900-tallet.

Bredde ca 4 mm. Længde ca 42 cm.

Vægt cirka 31,1 gram.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Vægt cirka 31,1 gram.

Brugsslitage.

Antal besøg: 3.101