PHILIPPE STEPHANT. Bordlampe, sortmalet metal, Manade.

4188075. PHILIPPE STEPHANT. Bordlampe, sortmalet metal, Manade.

På oval fod, justerbar lysarm, justerbar skærm. Maksimal højde ca. 85 cm.

Brugsslitage, mærker, ridser, ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 272