2 højttalere „Play:1" hvoraf den ene med Flexon vægbeslag.
Ca. 12x12, højde 16 cm.
2 højttalere model „Play:3" og „Play:5"
Bredde 27-36 cm.
1 x forstærker/subwoofer model „Sub“,
Længde ca. 40, højde 38,5, dybde 15,5 cm.
1 x WiFi-forstærker „ZoneBridge BR100", ca. 11x11 cm.
1 x forstærker/DAC „ZonePlayer ZP90", ca. 13,5x13,5 cm.
Strømkabler medfølger.
Mindre slitage, mærker. Ikke fuldt gennemgået eller funktionelt testet. Strømkabel til ZP90 mangler.