Et 7-delt Sonos-lydsystem, 21. århundrede.

4180287. Et 7-delt Sonos-lydsystem, 21. århundrede.

2 højttalere „Play:1" hvoraf den ene med Flexon vægbeslag.
Ca. 12x12, højde 16 cm.

2 højttalere model „Play:3" og „Play:5"
Bredde 27-36 cm.

1 x forstærker/subwoofer model „Sub“,
Længde ca. 40, højde 38,5, dybde 15,5 cm.

1 x WiFi-forstærker „ZoneBridge BR100", ca. 11x11 cm.

1 x forstærker/DAC „ZonePlayer ZP90", ca. 13,5x13,5 cm.

Strømkabler medfølger.

Mindre slitage, mærker. Ikke fuldt gennemgået eller funktionelt testet. Strømkabel til ZP90 mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 12x12, højde 16 cm.

Bredde 27-36 cm.

Strømkabler medfølger.

Antal besøg: 627