SEKRETÆR, engelsk stil, 20. århundrede.

417576. SEKRETÆR, engelsk stil, 20. århundrede.

Sekretær med skriveplade beklædt med læder Længde 61, bredde 47, højde 137 cm.

Ridser, stødmærker, tørre revner og læderskive lidt løst.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.106