Sæt , 7 dele, inklusive Kosta Boda og Johansfors.

41673. Sæt , 7 dele, inklusive Kosta Boda og Johansfors.

Frugt, Gunnel Sahlin Kosta Boda skilt, højde ca. 11 cm.
Skål, Mats Jonasson, længde 36 cm.
4 drikkeglas, grøn fod, utydelig signatur, højde ca. 20 cm.
Vase, dekoration af gule striber, Sixten Wennerstrand Johansfors, højde 34 cm.

Brugsslitage, lejlighedsvise ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.248