LAGE LINDELL. Komposition, farvelitografi, signeret.

41666. LAGE LINDELL. Komposition, farvelitografi, signeret.

32,5 x 54,5 cm.

Godkendelse Tak for hjælpen!, ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Lage Lindell (1920–1980)

Få foretaget en gratis vurdering!

32,5 x 54,5 cm.

Kunstner/designer

Lage Lindell (1920–1980)

Antal besøg: 4.536