LISS ERIKSSON. „Adam og Eva“.

LISS ERIKSSON. „Adam og Eva“.
4166062. LISS ERIKSSON. „Adam og Eva“.

Patineret bronze, monogram signeret LE, nummereret I/V, på rød stenbase.

Højde ca. 8,5 cm inklusive sokkel.
Basen ca. 3 x 3 cm.

Mindre slitage.

Tema

Eclectic & Decorative

Få foretaget en gratis vurdering!

Basen ca. 3 x 3 cm.

Mindre slitage.

Tema

Eclectic & Decorative

Antal besøg: 803