LARS NORRMAN. Farvelitografi.

LARS NORRMAN. Farvelitografi.
4162099. LARS NORRMAN. Farvelitografi.

Havnemotiv. Signeret og nummereret 272/310 ex
29x45 cm. Samlede dimensioner 49x63 cm.

Mindre overfladeslid.

Kunstner/designer

Lars Norrman (1915–1979)

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre overfladeslid.

Kunstner/designer

Lars Norrman (1915–1979)

Adresse

Verkstadsgatan 2
302 62 Halmstad
Sverige

Placering
07
Antal besøg: 172