OLLE KRANTZ. "Tempelgården", olie på lærred, signeret.

416117. OLLE KRANTZ. "Tempelgården", olie på lærred, signeret.

Dateret på verso 1979. 42 x 45 cm.

Noget løst strakt klæde.

Få foretaget en gratis vurdering!

Noget løst strakt klæde.

Antal besøg: 4.020