VERA FRISÉN. Landskab, skumring.

4145993. VERA FRISÉN. Landskab, skumring.

Olie på lærred lagt på pap, 31x38,5 cm. Rammemål 35x43 cm. Signeret Frisén.

Mindre slid.

Kunstner/designer

Vera Frisén (1910–1990)

Tema

Eclectic & Decorative

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slid.

Kunstner/designer

Vera Frisén (1910–1990)

Tema

Eclectic & Decorative

Antal besøg: 1.507