VERA FRISÉN. Landskab i lyserød.

4145980. VERA FRISÉN. Landskab i lyserød.

Olie på lærred lagt på pap, 24,5x19 cm. Rammemål 27x21,5 cm. Signeret Frisén.

Mindre slid.

Kunstner/designer

Vera Frisén (1910–1990)

Tema

Eclectic & Decorative

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slid.

Kunstner/designer

Vera Frisén (1910–1990)

Tema

Eclectic & Decorative

Antal besøg: 1.428