ALEXANDER CALDER (1898-1976). Unavngivet.

4143979. ALEXANDER CALDER (1898-1976). Unavngivet.

Alexander Calder (1898-1976), Uden titel, farvelitografi fra 'Abstraction création', 1973, signeret og nummereret, eksemplar 21/150, ca. 66 x 84 cm, indrammet bag glas, med ramme ca. 71 x 89 cm.

Minimale folder eller folder, undersøgt uindrammet.

Tema

Fine Art and Antiques

Få foretaget en gratis vurdering!

Tema

Fine Art and Antiques

Antal besøg: 560