BORDPLADE, EG.

BORDPLADE, EG.
4135510. BORDPLADE, EG.

Dimensioner ca. 180 x 68 cm. Skadede ben er inkluderet.

Slid og slitage. Ben med delvist afskårne led. Leddene forbliver delvist i bordpladen.

Få foretaget en gratis vurdering!
4135510. BORDPLADE, EG.

Antal besøg: 427